Európa egyetemi lelkészei találkoznak Debrecenben

2011. június 09., címkék: budapesti református egyetemi és főiskolai gyülekezet, konferencia, debreceni egyetemi templom

Pünkösdhétfőtől szombatig rendezik Debrecenben, az Egyetemi Templomban az Európai Egyetemi Lelkészek Konferenciáját (CEUC). Az angol nyelvű, ökumenikus konferenciára hatvan lelkészt várnak, Európa tizenkét országából.

"Legyünk 500-an, 50 ifiből, 5 helyszínen!" – Budapesti Ifjúsági Találkozó

2010. január 27., címkék: budapesti református egyetemi és főiskolai gyülekezet, találkozó, Hírek, ifi

Néhányan arról gondolkodtak, hogyan találkozhatnának a budapesti református ifik egymással, hogy egymást megismerjék, erősítsék, segítsék Jézus Krisztus követésében, sőt, legyenek eszközök abban, hogy minél többen megismerjék az evangéliumot, s helyet találjanak egy református gyülekezetben. Szeretnél ennek részese lenni?